Uus muusika- ja balletikool valmib 2020

28. septembril toimus uue muusika- ja balletikooli hoone rajamise eestvedajate ja meie koolipere kohtumine. Tallinna Balletikooli külastasid Haridus- ja Teadusministeeriumi esindajad Teet Tiko ja Indrek Riisaar ning projekti koordinaator Timo Steiner. Kohtumisel õpilaste, õpetajate ja lapsevanematega arutati tulevase kooli ruumiprogrammi ja õppekorraldusega seotud küsimusi.

Uus muusika- ja balletikool peaks oma uksed avama 1. septembril 2020 aadressil Pärnu mnt 59. Uude koolihoonese kolivad Tallinna Balletikool, Tallinna Georg Otsa nimeline Muusikakool ja Tallinna Muusikakeskkool. Balletikooli õpilastele on koolihoones 6 erialasaali ja õppelava, samuti projekteeritakse hoonesse ujula, võimla ja õpilaskodu ning siseõuele park õpilaste puhkealaga. Muusika- ja balletikooli hoone üheks osaks saab ka riigigümnaasium, millele ehitatakse erialdi hooneosa koos eraldi sissepääsuga.

Projektiga saab täpsemalt tutvuda ja arenguga kursis olla Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehel:
https://www.hm.ee/et/muusika-ja-balletikool