TALLINNA BALLETIKOOLI GALA 2018

Esmaspäeval, 28. mail 2018 toimus Rahvusooperis Estonia traditsiooniline kooli hooaja lõpuetendus - Tallinna Balletikooli Gala.

Rõõm oli näha, et huvi meie ürituse vastu on suur ja etendus läks täismajale! Publik sai õhtu jooksul näha sellel õppeaastal valminud klassikalise ning kaasaegse tantsu numbreid ning spetsiaalselt Marina Kesleri poolt koolile loodud lühiballetti Kolm õde Anton Tšehhovi samanimelise näidendi ainetel.

Galal osalesid noorema ja vanema astme õpilased, kandvates rollides astusid üles kooli lõpetajad - LVI lend, erialaõpetajateks Tiiu Randviir-Tölp, Sergei Upkin ja Helen Veidebaum: klassikalise balleti eriala lõpetajad Mian Leida Ewen, Vsevolod Jakovlev, Anastasiia Korneeva, Karina Laura Leškin, Marcus Nilson, Külli Reinkubjas, Jaan Repnikov, Helen Värno ja kaasaegse tantsu eriala lõpetajad Anna-Maria Drobuževa, Annely Maandi, Karl Erik Nahkur, Maria-Linda Paesalu.

Palju õnne lõpetajatele, osalistele ja suured tänud abilistele!