Lõpetas kooli LVII lend

19. juunil toimus meie armsas Estonia teatrimajas kooli ja põhikooli lõpetajate lõpuaktus. Kooli lõpetas väga edukalt LVII (57.) lend - kümnest lõpetajast lõpetas kiitusega neli õpilast. Klassikalise balleti eriala lõpetasid Anastasiia Bolotaova (kiitusega), Jekaterina Agafonova (kooli kiituskirjaga), Angelina Shipulina ja Marina Uschapovskaia. Kaasaegse tantsu eriala lõpetasid Roosi Natali Nõgisto (kiitusega), Kristina Pazekova (kiitusega), Polina Rogulina (kiitusega), Kristiina Pritsõk, Viktorija Dolgova ja Emma Dallores Rebecca Safonova. Palju õnne kõigile lõpetajatele, vanematele ja õpetajatele.

Soovime kõigile väljateenitult kosutavat suvepuhkust!

Koolimaja on suveperioodil avatud kuni 20. juunini ning alates 21. augustist kl 10-14.
Erialased eeltreeningud algavad 26. augustist. Õpilaskodu on samuti avatud 26. augustist.
Uue õppeaasta avaaktus toimub esmaspäeval, 2. septembril kl 12.

Rõõmsa kohtumiseni!