Lõpetas kooli LVII lend

19. juunil toimus meie armsas Estonia teatrimajas kooli ja põhikooli lõpetajate lõpuaktus. Kooli lõpetas väga edukalt LVII (57.) lend - kümnest lõpetajast lõpetas kiitusega neli õpilast.

UUTE ÕPILASTE VASTUVÕTT 10. AUGUSTIL

II vastuvõtt 2019/2020 õppeaastaks toimub 10. augustil 2019 . Vastuvõtule registreerumiseks palume täita ankeet:

Uute õpilaste vastuvõtt 1. juunil

Vastuvõtt 2019/2020 õppeaastaks toimub 1. juunil.
Ootame sisseastumiskatsetele põhikooli 4. klassi lõpetajaid. Õppetöö algab Tallinna Balletikoolis põhikooli 5. klassist ja õppeaeg on 8. aastat.

TALLINNA BALLETIKOOLI GALA 27. MAIL

Tallinna Balletikooli traditsiooniline hooaja lõpuetendus toimub esmaspäeval, 27. mail kell 19:00 Rahvusooperis Estonia.

Esikoht balletikonkursil Riga Spring

Aprillil lõpus (26.-29.04.2019) toimus Lätis XV Riga Spring balletikonkurss.

Loodava ühendkooli nimeks saab Tallinna Muusika- ja Balletikool

Loodava ühendkooli nimeks valiti Tallinna Muusika- ja Balletikool.

Lahtiste uste päev 4. mail

29. aprill on rahvusvaheline tantsupäev. Ootame teid tantsunädala lõpetuseks laupäeval, 4.

OSALEMINE STORA DALDANSEN KONKURSIL

20.-22. märtsini toimus Falunis Rootsis Põhja- ja Baltimaade balletikonkurss Stora Daldansen .

Uue ühendkooli nimekonkursi tähtaeg on 11. märts

Haridus- ja Teadusministeerium on välja kuulutanud nimekonkursi uuele, Tallinna Muusikakeskkooli, Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli ja Tallinna Balletikooli, baasil loodaval

KULTUURKAPITALI ELUTÖÖPREEMIA PÄLVIS TIIU RANDVIIR

Eesti Kultuurkapital andis 1. veebruaril välja tänavused aastapreemiad.