ETTEVALMISTUSKURSUS 2019

2. veebruaril 2019 alustame ettevalmistuskursusega 3.-4. klassi õpilastele.

OSKUSTE ÖÖ

Neljapäeval, 8. novembril toimub Euroopa kutseoskuste nädala raames Eestis suur kutsekoolideülene Oskuste ÖÖ.

5. oktoober - Õpetajate päev

Head õpetajate päeva, armsad õpetajad! Soovime teile jätkuvat jõudu ja rõõmu igasse päeva!

Ballett Riigikogus

17. septembril avati Riigikogus meie kooli vilistlase Rünno Lahesoo fotonäitus "Eesti ballett, 100 aastat ilu ja emotsioone".

TERE KOOL!

Head Tallinna Balletikooli uued ja vanad! Uus õppeaasta on ukse ees ja meie kooliperre lisandub jälle uus 5. klass! Tere tulemast! Ka teistesse klassidesse on uusi õpilasi tulekul.

Tuult tiibadesse lõpetajad!

16. juunil 2018 lõpetas Tallinna Balletikooli LVI lend.

TALLINNA BALLETIKOOLI GALA 2018

Esmaspäeval, 28. mail 2018 toimus Rahvusooperis Estonia traditsiooniline kooli hooaja lõpuetendus - Tallinna Balletikooli Gala.

Tallinn International Ballet Competition 2018

21.-26. märtsini toimus kolmandat korda rahvusvaheline balletikonkurss Tallinn International Ballet Competition.

Head emakeelepäeva!

Tänasel emakeelepäeval, 14. märtsil, soovime kõigile puhast ja kaunist emakeele kasutamist!

Karl August Hermann on meie emakeele kohta luuleliselt kirjutanud:
Nagu kaunis heli kandlekeelest,

Tiiu Randviir 80

10. märtsil tähistas oma 80. sünnipäeva nii meie kooli kui kogu tantsumaailma jaoks legendaarne õpetaja Tiiu Randviir.